79000 м. Львів
вул. Дорошенка 31/34
Тел./факс +38 032 255 68 60
Моб.: +38 063 681 63 09
office@halerea-mov.com.ua
79058 м. Львів
вул. Ставова 7В
тел./факс: +38 032 232 12 00
моб.: +38 068 18 18 800
school@halerea-mov.com.ua
en
uk

Дитячі мовні табори

 • ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ З «ГАЛЕРЕЄЮ МОВ»!

  От і настав час весняних канікул! Коли на вулиці ще не достатньо тепло, а Ваші дітки потребують активного відпочинку – найкращим рішенням є весняний англомовний табір для дітей віком від 6 до 11 років у Школі іноземних мов «Галерея Мов»!

  Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина провела весняні канікули у колі нових друзів, вивчала англійську в іграх та розвагах, ми знаємо, як це зробити весело, цікаво, захопливо та пізнавально.

  Весняний дитячий англомовний табір у Школі іноземних мов «Галерея Мов» – це чудова альтернатива байдикуванню, комп’ютерним іграм та «мені нудно»!

  Щоб залишити Вашу контактну інформацію для реєстрації, перейдіть, будь ласка, за посиланням:

  https://goo.gl/forms/d6AXKYCTUnwZcsmC2

  tabir-vesna
 • ДИТЯЧІ АНГЛОМОВНІ ТАБОРИ В КАРПАТАХ

  Школа іноземних мов «Галерея Мов» запрошує дітей, які хочуть не тільки вивчати англійську мову, але й весело провести час, на літній англомовний табір у Карпатах з носіями мови, який відбудеться з 01.06 по14.06 та з 15.06 по 30.06. 2017 року. Діток чекають два тижні незабутніх забав, змагань, безліч призів та море вражень, разом з унікальною, позитивною, кваліфікованою командою викладачів «Галереї Мов»!

  Інформація про табір:

  1. 1 зміна – 14.06–01.07
  2. 2 зміна – 02.07–30.06

  Ранкові заняття з англійської та насичена програма в другій половині дня зроблять літні канікули корисними та незабутніми!

  Чому саме ми?
  Найкращим підтвердженням роботи нашого англомовного табору є дитячі щасливі посмішки, бо саме у нас:

  – професійний колектив викладачів  
  – унікальна та цікава програма
  – захоплюючі та пізнавальні екскурсії
  – щоденний фото-,відео-звіт
  – англомовне середовище-спілкування та розваги англійською мовою
  – безпека-постійний супровід керівників груп

  Харчування:
  Ми як ніхто знаємо, що запорука здорової та щасливої дитини – це смачна та корисна їжа, тому турбуємося не тільки про навчання та розваги, а й про харчування. Саме тому в нашому таборі пропонуємо 3-х разове харчування, яке точно смакуватиме діткам.

  Програма:
  У нашому таборі діє одне правило – всі мешканці мовного табору спілкуються між собою тільки англійською мовою. З дня заселення і до дня виїзду Ваша дитина житиме у повністю англомовному середовищі. Англійська під час занять, обіду, розваг та ігор на 100%

  Крім цього:
  – 42 години занять з англійської мови
  – екскурсії
  – розваги (дискотеки, тематичні вечори, майстер-класи, квести, перегляди англомовних фільмів, ігри, танці, спорт)

  Бонуси:
  Який відпочинок без азарту? Призи, грамоти та приємні подарунки – все це ще більше заохотить ваших дітей до вивчення англійської мови. Ваша дитина проведе 14 днів в оточенні своїх однолітків, отримає багато позитивних вражень та зустріне нових друзів.

  картинка-на-сайт