Кожен з іспитів лінійки Cambridge Assessment English розроблений для різних рівнів знань згідно з системою Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (Common European Framework of Reference, CEFR), що дозволяє найбільш точно оцінити рівень кожного кандидата.

Міжнародні іспити Cambridge English  включають іспити з загальної англійської для школярів та дорослих (KET, PET, FCE, CAE, CPE), іспит для вчителів англійської мови (ТКТ).

Ці  іспити визнаються тисячами найбільших компаній, організацій та університетів  у всьому світі.

Сертифікати  з іспитів Cambridge English- це знак якості, який відкриває двері в провідні університети і створює можливості для успішного працевлаштування.

Декілька фактів і цифр про Cambridge English Qualifications:

  • 5,5 мільйонів прийнятих іспитів на рік
  • визнані 20 000 організаціями у всьому світі
  • 2 800 екзаменаційних центрів в 130 країнах
  • більше ніж 50 00 підготовчих центрів
  • проводять міжнародні іспити з англійської мови з 1913 року

Key English Test (KET) — А2

KET підтверджує володіння навичками побутової комунікації на базовому рівні. Іспит КЕТ – це хороший перший крок, рівень А2 допоможе вам набратися впевненості в своїй англійській і виміряти власний прогрес.

Іспит використовує лексику з повсякденних ситуацій і покриває чотири навички – читання, письмо, аудіювання та розмовну мову. За результатами іспиту KET вимірюється рівень володіння практичними навичками англійської мови, які стануть в нагоді в подорожах, роботі та навчанні.

Preliminary English Test (PET, PET for Schools) — B1

PЕТ – це іспит другого рівня з серії Cambridge English, який відповідає рівню Intermediate (B1) за шкалою CEFR.

Іспит використовує лексику з повсякденних ситуацій і включає в себе перевірку чотирьох навичок – читання, письмо, аудіювання та розмовну мову. Він вимірює рівень володіння практичними навичками, які стануть в нагоді в ситуаціях, що вимагають безпосереднього контакту з носіями англійської мови.

First Certificate in English (FCE, FCE for Schools) — B2

FCE відповідає рівню Upper-Intermediate (B2) за шкалою CEFR.

Це означає, що при успішному проходженні даного іспиту, ваші навички володіння мовою будуть достатні для практичного застосування в різного роду професійної діяльності, ведення кореспонденції, телефонних переговорів і розуміння неакадемічних текстів.

Certificate of Advanced English (CAE) — C1

В системі CEFR цей тест відповідає рівню С1 (рівень професійного володіння мовою). Це означає, що після здачі тесту CAE, Ви зможете використовувати свої знання англійської мови, як в професійній сфері, громадському житті, так і при отриманні вищої освіти.

Здавати САЕ можуть ті, хто володіє англійською мовою в достатній мірі, для того щоб використовувати його в повсякденному житті, в тому числі в роботі та навчанні.

Certificate of Proficiency in English (CPE) — C2

CРЕ – найскладніший іспит в системі Cambridge English. Він відповідає найвищому рівню володіння англійською мовою (С2).

Після успішного проходження даного іспиту ви зможете повноцінно комунікувати на найвищому рівні в академічному та професійному середовищі.

TKT (Teaching Knowledge Test) — B1-C2

Міжнародний сертифікат зі здачі іспиту TKT (Modules 1, 2, 3, Young Learners) засвідчує про високі професійні знання і вміння  вчителів англійської мови.

Після отримання сертифікату ви можете без проблем  влаштуватися на роботу вчителем  англійської  мови не тільки в школах і приватних компаніях України, а й в будь-яких школах і освітніх установах світу.